Blog

2019 Kış Kataloğumuz
2019 Kış Kataloğumuz 2019-2020 kış sezonu kataloğumuzu yayınladık. Alışılagelmiş tekdüze hazır giyim akımlarını bir kenara bırakıyoruz ve bambaşka bir çizgi ile yeni sezona merhaba diyoruz. Kış sezonunun tüm ayrıntılarını yeni kataloğumuzda bulabilir siniz. Kataloğumuzu indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya gidiniz.
Merter Mağazamızı Ziyaret Ettiniz mi?
Merter Mağazamızı Ziyaret Ettiniz mi? Yeni sezonda yenilenen konseptimizle Türkiye’de hazır giyime yön veren merkezlerin başında gelen Merter deyiz. Yeni sezonun tadını çıkarmak ve yeni modellerimizi ilk keşfeden olmak için, sizleri de Merter mağazamıza bekliyoruz. Merter Mağaza Adresimiz Mehmet Nezih Özmen Mh. Gülsever Sk. No:3…
Sosyal Medyada H4?
Sosyal Medyada H4? Yenilenen sosyal medya hesaplarımız ile H4’ü sizlere daha iyi sunmak ve yeniliklerimizden haberdar etmek istiyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek koleksiyonlarımızı ilk siz keşfedin. Ayrıcalıklı kampanyalar ve hediyelerimizi kaçırmayın.
2019-20 Yeni Sezon
H4 ile Uçları Yaşayacağınız Bir Sezon Sizi Bekliyor! Geleceğin dünyasından ilham alan koleksiyon, Küremizin sınırlarının dışında yeni bir koloni koleksiyonu. Şıklık, rahatlık ve fonksiyonellik temasını sahiplenen koleksiyonda. Kesimleri hikayesi ve öngörüsüyle geleceğin tarzını bugün tasarımlarına yansıtıyor. H4, 2019-20 Sonbahar-Kış Koleksiyonu mağazalarımızda beğeninize sunulmuştur.